Zubní kartáček GoEco® BAMBOO, z bambusu s velmi měkkými štětinkami, mintový

Kód: 725083
99 Kč
Skladem

Bambusový zubní kartáček s extra jemnými štětinkami, které jsou šetrné k Vašim zubům a dásním

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - Zubní kartáček GoEco® BAMBOO, z bambusu s velmi měkkými štětinkami, mintový

BAMBUSOVÝ ZUBNÍ KARTÁČEK, je možná jen malou změnou, ale i ty nejmenší změny pomohou přispět k velkým věcem. Dokonale se v něm skloubí nejlepší zdravotní vlastnosti zubního kartáčku spolu s ekologickou šetrností.

Kartáček má měkké jemné štětinky, které jsou šetrné k Vašim zubům i dásním.

GoEco® BAMBOO ZUBNÍ KARTÁČEK z bambusu s velmi měkkými stětinkami pro šetrné čištění zubů, hladká rukojeť pro pohodlné uchopení.

Rozměry: výška štětin 1 cm, délka čistící plochy kartáčku 2,3 cm, průměr rukojeti 1,3 cm, celková délka kartáčku 19 cm.

  • velmi jemné měkké štětinky šetrné k zubům i dásním
  • hladká rukojeť z bambusu pro pohodlné uchopení
  • barevné zakončení pro snadné rozlišení - VŽDY SI POZNÁTE TEN SVŮJ!
  • kartáčky jsou šetrné k životnímu prostředí a navíc mají krásný design.

Z čeho jsou kartáčky vyrobené?

Tělo kartáčku je vyrobeno z bambusových stvolů. Silné bambusy se nakrájí na hranoly, ty se nechají proschnout a následně se z nich vyfrézují těla kartáčků na zuby. Těla kartáčků se pak osadí štětinkami.
Štětinky „extra soft“ patří mezi špičku na světovém trhu. Jsou vyrobeny z prvotřídního nylonu a jsou šetrné k zubům i dásním.
Existují i kompostovatelné štětinky, ale ty jsou bohužel moc tvrdé a dráždí dásně. Proto používáme nylonové štětinky extra měkké. Na výrobu štětinek se zatím nepodařilo najít 100% plnohodnotnou kompostovatelnou náhradu, která by byla měkká a šetrná jako námi používané štětinky z nylonu. Jakmile takovou náhradu objevíme a budeme si jistí, že „je to přesně ono“, zařadíme ji do nabídky.

Jak to mám recyklovat až kartáček „doslouží“?

Jednoduše: Hlavici kartáčku se štětinkami odlomíte a vyhodíte do směsného odpadu. Tělo kartáčku z bambusu můžete bez obav vhodit do kompostovatelného odpadu. Pokud jej celý vyhodíte do směsného odpadu, zůstanou po čase jen štětinky. Zbytek z bambusu se rozloží.

Hlavním ekologickým přínosem našich bambusových kartáčků je více jak 96% úspora plastů oproti klasickým kartáčkům z plastu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Hmotnost: 0.018 kg
Tvrdost vláken: měkký
? Materiál: Bambus, nylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku