XXL sáček na praní jemného prádla, odolná sendvičová síťovina, na zip, 47 x 60 cm

Kód: DA19683
99 Kč
Skladem

Sáček na praní jemného prádla ochrání prádlo před případným poškozením v průběhu praní v pračce

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - XXL sáček na praní jemného prádla

XXL sáček na praní jemného prádla na zip z odolné sendvičové síťoviny slouží jako ochrana před mechanickým poškozením jemného prádla při praní v pračce. Bezpečně do něj schováte svetry, jemné deky a župany, které chcete ochránit před poškozením.

Vícevrstvá sendvičová síťovina chrání prádlo před zbytečným namáháním v průběhu praní v pračce.

XXL sáček na praní jemného prádla na zip.

Odolná sendvičová síťovina, rozměry: 47 x 60 cm.

PRANÍ JAKO V BAVLNCE  sendvičová síťovina.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciály na praní
Hmotnost: 0.12 kg
Materiál: Síťovina
Rozměry: 47 x 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku