Vakuovací zipové sáčky s ventilkem 6000 ml

Kód: DA69903
79 Kč
Skladem

Speciální vakuovací zipové sáčky s ventilkem. Sada obsahuje 3ks sáčků, rozměr 30 x 34 cm, objem cca 6000ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální vakuovací zipové sáčky s ventilkem. Každý sáček má připravené popisovatelné pole na datum a obsah. Sada obsahuje: 3 ks, 30 x 34 cm, objem cca 6000 ml.

UCHOVÁVÁNÍ POTRAVIN Vakuovací systém byl vyvinut pro kvalitní a dlouhodobé uchovávání všech potravin v domácnosti.

Sada obsahuje: 3 ks, 30 x 34 cm, objem cca 6000 ml.

UCHOVÁVÁNÍ POTRAVIN

Vakuovací systém byl vyvinut pro kvalitní a dlouhodobé uchovávání všech potravin v domácnosti. Potraviny uchovávané ve vakuu mají prodlouženou dobu skladovatelnosti oproti klasickému balení:

 • v mrazničce (protože nevymrzají) z 6 měsíců až na 2-3 roky (maso, ryby, zelenina, ovoce, domácí knedlíky,…),
 • v chladničce z 1 týdne až na 6 týdnů (uzeniny, sýry, knedlíky,...).
 • Můžete použít i pro uchovávání ořechů, kávy …

Potraviny se mohou ve vakuovacím zipovém sáčku ve vodě vařit/rozmrazovat = šťávy z potravin zůstávají v sáčku a nejsou uvolňovány do vody!

MNOHOSTRANNÉ VYUŽITÍ

 • NA MASO NA MRAZÁK - Maso pak nevymrzá (jako v klasickém mikrotenu) a nejsou kolem něj vymrzlé ledové krystalky - sníh.
 • NA NAKLÁDÁNÍ MASA, protože ve vakuu se prostě marinuje lépe a rychleji.
 • NA ZELENINU
 • NA UZENINY - neosychají a vydrží déle. Jasným důkazem vám může být to, že už když třeba kupujete uzené, tak je už z prodejny vakuované.
 • NA SÝRY - ty už se také některé prodávají vakuované, aby se prodloužila jejich trvanlivost.
 • OVOCE - sezónní ovoce také nevymrzá. To znamená, že po půl roce v mrazáku nemáte JAHODY SE SNĚHEM, ale jahody. Ten, kdo má velký mrazák, tak vakuovačku využije opravdu hodně.

SÁČKY JSOU OPAKOVATELNÉ použitelné, dají se mýt v myčce:

 • Obrátit naruby
 • Navléknout na talířek (aby sáček neodfoukl proud vody)
 • Hotovo

V sáčcích můžete i vařit. Metoda SOUS VIDE je pomalé vaření ve vakuu při nižších teplotách.

DALŠÍ POUŽITÍ:

Třeba BOJ PROTI MOLůM ve špajzce (!!!) Do sáčku se prostě mol nedostane. Do velkých sáčků lze vakuovat i menší kousky oblečení, které nám usnadní problém s místem při cestování nebo skladování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuovací sáčky a fólie
Hmotnost: 0.068 kg
Materiál: Plast
Množství: 3 ks
Objem: 6000 ml
Rozměry: 30 x 34 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku