Univerzální bělidlo na bázi aktivního kyslíku OXYDOO RAPID, 700 g

Kód: 700038R
Neohodnoceno
Značka: DEDRA
199 Kč
Skladem

Univerzální 100% bělidlo na bázi aktivního kyslíku a odstraňovač skvrn s okamžitým nástupem bělícího účinku

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - OXYDOO RAPID univerzální bělidlo a odstraňovač skvrn greenpack, 700 g

OXYDOO RAPID je NOVÁ POSÍLENÁ RECEPTURA! Univerzální 100% bělidlo a odstraňovač skvrn na bázi aktivního kyslíku s okamžitým nástupem bělicího účinku.

JIŽ OD 40°C a nově s rostlinným mýdlem. V kombinaci s teplou vodou dochází k aktivaci kyslíku ve stavu zrodu. Ten má vysoký bělicí účinek a schopnost odstraňovat většinu pigmentových i dalších skvrn.

NÁŠ TIP: Použijte jako náhradní náplň pro OXYDOO RAPID v dóze.

 • Okamžitý nástup bělicího účinku, aktivuje se již při nižších teplotách. Má tedy více času na odstranění skvrn a špíny.
 • Aktivní již od 40°C
 • S rostlinným mýdlem
 • Pomáhá odstranit bakterie
 • Výborně odstraňuje pigmentové skvrny od propisek, vodových barev a barviv od ovoce a zeleniny. Bělicí účinek poznáte ihned, jakmile se v připraveném teplém roztoku prášku začnou tvořit bublinky aktivního kyslíku. Prostředek začne šumět jako šumivá tableta. Právě to je ta síla kyslíku ve stavu zrodu, kterou potřebujete a využijete v boji se skvrnami.
 • OXYDOO RAPID je prostředek, který by měl být v zásobě v každé domácnosti. Je to nutnost. Přidejte ho k jakémukoliv pracímu prostředku (gelu, prášku, tabletám nebo kapslím). Tím posílíte jejich účinky a vyrobíte si sám(a) „super-prostředek“ s mimořádnou silou! Znečistění nebo skvrny na prádle nemají žádnou šanci. Účinek je mimořádný a okamžitý.

Okamžitý nástup bělicího účinku je již od 40°C. Čím větší teplota tím jsou výsledky praní, bělení a odstranění skvrn lepší a lepší. Vyšší teplota vody násobí účinky OXYDOO.

 • OXYDOO RAPID přidejte do násypky k pracímu prostředku.
 • Nebo v malé plastové odměrce smíchejte prášek s teplou/horkou vodou a naneste přímo na skvrnu na prádle. Pokud si nejsi jist(á) stálobarevností barevného prádla a bojíte se bělicího účinku, tak vyzkoušete nanést tuto směs na skrytém místě a nejprve vyzkoušejte stabilitu barvy.
 • Na bílé a stálobarevné prádlo můžete tuto směs použít bez obav.
 • OXYDOO RAPID budou mít ve velké oblibě maminky a babičky, protože děti jsou experti na skvrny. Dále se bude těšit velké popularitě mezi kuchaři a pracovníky v potravinářském průmyslu. Prostě všude tam, kde je potřeba skutečně čisté světlé a bílé prádlo.
 • Výše uvedený roztok lze použít i na plísně ve spárách obkladů v koupelně a ostatních omyvatelných površích. Naneste teplý hustý roztok houbičkou na plesnivý povrch a nechte několik minut působit. Houbičkou zkuste, jestli skvrna od plísně zmizela. Poté povrch opláchněte vodou.

Teplotní rozsah použití

Použitelný pro teploty JIŽ od 40° do 95° Celsia

Okamžitý nástup bělicího účinku je již od 40°C. Čím větší teplota tím jsou výsledky praní, bělení a odstranění skvrn lepší a lepší. Vyšší teplota vody násobí účinky OXYDOO.

Teplotu praní volíme vždy podle doporučení výrobců textilií.

Obsah: 700 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Na skvrny
Hmotnost: 0.705 kg
Forma: Prášek
Objem: 700 g
Země původu: Česká republika

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení