Univerzální bělidlo na bázi aktivního kyslíku OXYDOO RAPID, 700 g

Kód: 700038R
199 Kč
Skladem

Univerzální 100% bělidlo na bázi aktivního kyslíku a odstraňovač skvrn s okamžitým nástupem bělícího účinku

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - OXYDOO RAPID univerzální bělidlo a odstraňovač skvrn greenpack, 700 g

OXYDOO RAPID je NOVÁ POSÍLENÁ RECEPTURA! Univerzální 100% bělidlo a odstraňovač skvrn na bázi aktivního kyslíku s okamžitým nástupem bělicího účinku.

JIŽ OD 40°C a nově s rostlinným mýdlem. V kombinaci s teplou vodou dochází k aktivaci kyslíku ve stavu zrodu. Ten má vysoký bělicí účinek a schopnost odstraňovat většinu pigmentových i dalších skvrn.

NÁŠ TIP: Použijte jako náhradní náplň pro OXYDOO RAPID v dóze.

 • Okamžitý nástup bělicího účinku, aktivuje se již při nižších teplotách. Má tedy více času na odstranění skvrn a špíny.
 • Aktivní již od 40°C
 • S rostlinným mýdlem
 • Pomáhá odstranit bakterie
 • Výborně odstraňuje pigmentové skvrny od propisek, vodových barev a barviv od ovoce a zeleniny. Bělicí účinek poznáte ihned, jakmile se v připraveném teplém roztoku prášku začnou tvořit bublinky aktivního kyslíku. Prostředek začne šumět jako šumivá tableta. Právě to je ta síla kyslíku ve stavu zrodu, kterou potřebujete a využijete v boji se skvrnami.
 • OXYDOO RAPID je prostředek, který by měl být v zásobě v každé domácnosti. Je to nutnost. Přidejte ho k jakémukoliv pracímu prostředku (gelu, prášku, tabletám nebo kapslím). Tím posílíte jejich účinky a vyrobíte si sám(a) „super-prostředek“ s mimořádnou silou! Znečistění nebo skvrny na prádle nemají žádnou šanci. Účinek je mimořádný a okamžitý.

Okamžitý nástup bělicího účinku je již od 40°C. Čím větší teplota tím jsou výsledky praní, bělení a odstranění skvrn lepší a lepší. Vyšší teplota vody násobí účinky OXYDOO.

 • OXYDOO RAPID přidejte do násypky k pracímu prostředku.
 • Nebo v malé plastové odměrce smíchejte prášek s teplou/horkou vodou a naneste přímo na skvrnu na prádle. Pokud si nejsi jist(á) stálobarevností barevného prádla a bojíte se bělicího účinku, tak vyzkoušete nanést tuto směs na skrytém místě a nejprve vyzkoušejte stabilitu barvy.
 • Na bílé a stálobarevné prádlo můžete tuto směs použít bez obav.
 • OXYDOO RAPID budou mít ve velké oblibě maminky a babičky, protože děti jsou experti na skvrny. Dále se bude těšit velké popularitě mezi kuchaři a pracovníky v potravinářském průmyslu. Prostě všude tam, kde je potřeba skutečně čisté světlé a bílé prádlo.
 • Výše uvedený roztok lze použít i na plísně ve spárách obkladů v koupelně a ostatních omyvatelných površích. Naneste teplý hustý roztok houbičkou na plesnivý povrch a nechte několik minut působit. Houbičkou zkuste, jestli skvrna od plísně zmizela. Poté povrch opláchněte vodou.

Teplotní rozsah použití

Použitelný pro teploty JIŽ od 40° do 95° Celsia

Okamžitý nástup bělicího účinku je již od 40°C. Čím větší teplota tím jsou výsledky praní, bělení a odstranění skvrn lepší a lepší. Vyšší teplota vody násobí účinky OXYDOO.

Teplotu praní volíme vždy podle doporučení výrobců textilií.

Obsah: 700 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Na skvrny
Hmotnost: 0.705 kg
Forma: Prášek
Objem: 700 g
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku