Sójový vonný eko-vosk do aromalampy, 40ml, FRESSIA

Kód: FC33436A
99 Kč
Skladem u dodavatele

Sójový vosk ručně tvarovaný. 100% přírodní produkt, který voní i bez zahřátí a obsahuje kvalitní prémiový parfém jako vonné svíce. Balen je v atraktivním obalu z recyklovaného kartonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stejně jako u vonných sójových eko svíček PARFUMIA®, tak i vosky jsou vyráběny ručně a nejsou do nich přidávána žádná aditiva upravující chování vosku.

Rozpuštěný vonný vosk provoní rychle interiér. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, pouze se z něj po čase odpaří parfém.

Lampu poté vlož do mrazáku a po chvíli půjde použitý vosk volně vyloupnout. Následně můžete vosk použít na výrobu vlastních svíček.

FRESSIA Skrývá v sobě esenci probouzející se jarní přírody. Ponořte se do klidné ranní zahrady, kde je vzduch nabitý jiskřivou vůní exotických frézií, podmanivou růží a mošusy. Stačí si přivonět a rázem ucítíte nekonečný příval energie a svěžesti, jako když osvěžující jarní déšť dopadá na něžné květy frézie.

 • Hlava: frézie
 • Srdce: frézie, růže
 • Základ: mošusy

SÓJOVÉ VONNÉ EKO VOSKY PARFUMIA®,

 • 40 ml 100% přírodní produkt voní i bez zahřátí (kam jej položíš tam voní)
 • ruční výroba
 • přírodní sójový vosk vhodný pro běžné aromalampy (na čajové svíčky i elektrické)
 • můžeš jej použít jako vzorek parfemace svíčky/vosku pro vaše zákazníky
 • lze použít celý nebo si odlomit jen část
 • voní 8-24 hodin, některé parfemace i déle

Rozpuštěný vonný vosk provoní rychle interiér. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, pouze se z něj po čase odpaří parfém.

Víte, že…

 • Sójový vosk je získáván ze sójových bobů, tedy obnovitelného zdroje.
 • Je 100% přírodní a neobsahuje žádné živočišné produkty.
 • Nenajdeš v něm žádné toxické látky, pesticidy, herbicidy nebo látky ropného původu (parafín).

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné vosky
Materiál: Sójový vosk
Objem: 40 ml
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku