Pouzdro na zubní kartáček z bambusu GoEco®, 100% kompostovatelné

Kód: 724085
149 Kč
Skladem

Bambusové pouzdro s větracími otvory na zubní kartáček je ideální zejména na cesty

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - GoEco® bambusové pouzdro na zubní kartáček

Bambusové pouzdro na zubní kartáček je ideální na cesty z hygienických důvodů. Na koncích pouzdra jsou otvory proti vlhkosti, díky kterým kartáček vyschne i v té chvíli, kdy jej do pouzdra dáte mokrý.

Rozměry: průměr 2,6 cm, délka 21 cm.

Přírodní, rozložitelné, bez obsahu laků, bez plastů a barviv.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Hmotnost: 0.03 kg
Materiál: Bambus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku