Parfémová esence CEDAR WOOD do aromalamp a difuzérů, 100 ml

Kód: 700388
Neohodnoceno
Značka: DEDRA
129 Kč
Skladem u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Koncentrovaná parfémová essence s vysokým obsahem vonných látek, velmi dobře rozpustná ve vodě

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - PARFUM ESSENCE koncentrovaná parfémová essence, cedar wood, 100 ml

Koncentrovaná parfémová esence s vysokým obsahem vonných látek. Velmi dobře rozpustná ve vodě. Vhodná do aromalamp, do sonických difuzérů nebo na znovu-provonění sušených vonných pot-pourri.

CEDAR WOOD - dřevitá vůně cedrového dřeva.

  • Parfémová esence je vhodná do aromalamp, kde za pomocí svíčky dochází k odpařování vonné tekutiny z odpařovací misky.
  • Množství esence si zvolíte přesně podle sebe. Když esenci přidáte, bude vůně intenzivní. Když zase uberete, pak bude jemnější.
  • Parfémová esence je speciálně vyvinutá tak, aby se dobře rozpustila ve vodě. To je hlavní výhoda na rozdíl od běžných vonných olejů, které nejsou rozpustné ve vodě.
  • Můžete ji použít i do sonických difuzérů, které jsou vhodné pro zvlhčení vzduchu vodou a zároveň je můžete použít i na rozptýlení vonných esencí. Informace najdete v návodu k použití u vašeho sonického difuzéru.
  • Parfum essence můžete použít i na pot-pourri, které již nevoní. Nemusíte ho vyhazovat. Nakapejte potřebné množství esence na pot-pourri. Můžete ho znovu provonět vybranou parfémovou kompozicí. Je to vlastně recyklace/znovu-využití něčeho, co už by jinak dosloužilo.
  • Proč něco vyhazovat, když stačí pár kapek Parfum essence a pot-pourri voní dál?

Obsah 100ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parfum essence
Hmotnost: 0.126 kg
Forma: Tekutý přípravek
? Parfemace: Dřevitá vůně cedru
Položka byla vyprodána…

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku