EKO parfémový superkoncentrát PARFUMAGE® SENSITIVE, 750 ml
Kód: 706691Detailní popis produktu
DEDRA - PARFUMAGE parfémový superkoncentrát, sensitive, 750 ml
PARFUMAGE (čti: parfemáž) je parfémový super-koncentrát pro intenzivní a dlouhotrvající vůni prádla i domova se složkou neutralizující zbytky pracích prostředků v prádle. Přidejte ji do posledního máchání namísto aviváže. Provoníte prádlo, domov i toaletu.
Sensitive
- Typ vůně: velmi jemná vůně pleťového mléka
3 způsoby použití PARFUMAGE
- Parfumage (čti: parfemáž) se používá namísto aviváže nebo vonných perliček (nalijete ji do dávkovače pro aviváž v pračce). Vysoký obsah parfému zajistí dlouhotrvající intenzivní vůni. Parfumage lze použít na všechny typy tkanin. Včetně funkčního prádla. Můžete ji bez obavy použít i na zimní bundy z dražších materiálů, které lze prát. I na spací pytle, které lze prát. Zkrátka všechny pratelné textilie. Kam nemůže aviváž, nastupuje parfumage. Množství si zvolíte podle sebe. Chcete-li jemnější vůni, dáte méně. Pro výraznou vůni, pak trochu přidejte.
- Přidejte parfumage do kbelíku společně s prostředkem na mytí podlahy. Parfémový superkoncentrát provoní celý Váš dům nebo byt. Intenzitu si zvolte podle sebe. Máte náladu na jemnou vůni? Pak dejte méně. Máte náladu na silnou vůni, přidejte více.
- Potřebujete provonět toaletu? Nalijte parfumage do stojánku na toaletní štětku. Kde je vůně, tam nejsou pachy. Při každém použití toaletní štětky pak provoníte nejen toaletní mísu, ale i celou místnost. Parfumage pravidelně doplňujte.
Používáte sušičku prádla? Není problém!
PARFUMAGE se udrží na prádle, i když sušíte prádlo v sušičce. Vůně je stabilní a vydrží na prádle dlouho po vysušení. Voňavé ručníky, povlečení a Vaše oblečení. Kam nemůže aviváž, nastupuje PARFUMAGE.
PARFUMAGE nalijete do dávkovače pro aviváž v pračce (poslední máchání) a pak prádlo vysušíte v sušičce.
FUNKČNÍ A SPORTOVNÍ PRÁDLO?
Když sportovní prádlo vyperete, tak je i po vyprání cítit? Použijte PARFUMAGE do posledního máchání. A je po problému. Protože na většinu funkčních textilií a vláken výrobci nedoporučují používat aviváž. Převážně se jedná o funkční prádlo a sportovní oblečení, bundy a spacáky. Ale právě sportovci se nejvíce potí a je tedy důležitá svěžest a příjemná vůně prádla.
RUČNÍKY a OSUŠKY?
Někdo aviváž na ručníky používá a někdo zase nepoužívá. Pokud na ručníky aviváž nepoužíváte, tak použijte PARFUMAGE. Ručníky budou krásně vonět a přitom si zachovají perfektní savost.
SVETRY A PLETENÉ VÝROBKY?
Také u nich můžete použít PARFUMAGE. Není problém. Ani ty nejjemnější materiály, které lze prát nejsou pro parfumage problém.
SPORTOVNÍ OBUV?
Ano, pokud budete prát sportovní obuv, pak do máchací lázně přidejte i parfumage.
JEANSOVÉ ODĚVY?
Pokud na štítku jeansů naleznete informaci „Do not use a fabric softener (překl: nepoužívat změkčovadla)“, tak můžete opět použít parfumage. Protože… kam nemůže aviváž, nastupuje PARFUMAGE.
Může se parfumage kombinovat s aviváží?
Ano. Parfumage můžete přidat i k aviváži podobné parfemace. K našim avivážním kondicionérům to však považujeme za zbytečné. Jsou dostatečně parfémované.
Doporučujeme však dodržovat jedno pravidlo. Pokud budete parfumage přidávat k nějaké aviváži, tak vybírejte takovou kombinaci, která se bude doplňovat a umocní tak celkovou vůni.
Květinové vůně parfumage kombinujte s květinovou aviváží a svěží citrusové vůně kombinujte se svěží aviváží.
Ekologicky šetrný výrobek.
Tento výrobek je vyroben čistě ze surovin, které nemají negativní vliv na životní prostředí.
Navíc je koncentrovaný, takže v porovnání s vonnými perličkami od konkurence postačí menší obal a vznikne tedy méně odpadu k recyklaci.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Parfumage |
---|---|
Hmotnost: | 0.847 kg |
Forma: | Tekutý přípravek |
Objem: | 750 ml |
Země původu: | Česká republika |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.
Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.
V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.
Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry
Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.