Ochranný dětský zámek na dvířka skříní, nalepovací, nastavitelná pojistka, nastavitelné 10 - 24,5 cm

Kód: 723651
149 Kč
Skladem

Ochranný zámek/pojistka na dvířka, samolepící, nastavitelná délka s jednoduchým otvíráním

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - Ochranný dětský zámek na dvířka a šuplíky

Zabezpečte své skříňky i šuplíky a ochraňte tak své dítě před jejich nebezpečným obsahem! Jakmile se dítě naučí plazit a chodit, snadno dosáhne na madla od šuplíků a skříněk s nebezpečným obsahem. Zámek na dvířka snadno připevníte pomocí lepicí pásky.

Ochranný zámek/pojistka na dvířka, nastavitelný, samolepící s jednoduchým otvíráním a posouváním díky praktickým tlačítkům.

  • Snadná a rychlá instalace. Není třeba žádné nářadí.
  • Zámek na dvířka lze pomocí lepicí pásky snadno a pevně připevni, díky nastavitelné délce má univerzální použití.
  • Snadné otevírání pro dospělé.

Vyrobeno z pevného plastu.

Nastavitelná délka 10 - 24,5 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní zábrany
Hmotnost: 0.028 kg
? Materiál: Odolný plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku