Nárazníkový návlek na kliku, tlumič nárazu dveří do stěny či nábytku, zelený

Kód: 723661
Neohodnoceno
Značka: DEDRA
99 Kč
Skladem

Měkký nárazníkový kryt na kliky dveří, tlumič nárazu, který ochrání dítě i nábytek

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - KLIKONÁRAZNÍK nárazníkový kryt na kliku dveří, zelený

Zabezpečte si kliky u dveří proti nechtěnému zranění a zabraň poškození stěny nebo nábytku při rychlém otevření dveří a také spolehlivě ochraňte své děti proti úrazu.

KLIKONÁRAZNÍK - 2 ks NÁRAZNÍKOVÝ KRYT na kliku, tlumič nárazu dveří do stěny či nábytku.

  • návlek na kliku u dveří tlumí nárazy dveří do stěny či nábytku při rychlém otevření
  • ochrání také děti před úrázem

Délka cca 13,5 cm, průměr 3,5 cm.

Materiál 100% NBR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní zábrany
Hmotnost: 0.022 kg
? Množství: 2 ks
? Barva: Zelená
? Materiál: 100% NBR
? Rozměry: Délka cca 13,5cm, průměr 3,5cm

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku