Košíček na praní podprsenek a jemného prádla, sendvičová síťovina, 16 x 16 cm

Kód: 719681
79 Kč
Skladem

Košíček na praní podprsenek a jemného prádla ochrání prádlo před případným poškozením v průběhu praní v pračce

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - Košíček na praní podprsenek a jemného prádla

Košíček na praní podprsenek a jemného prádla z odolné sendvičové síťoviny slouží jako ochrana před mechanickým poškozením jemného prádla při praní v pračce.

Hlavně podprsenky budou uvnitř košíčku v bezpečí a také pračka bude chráněná před případným poškrábáním od kostic, které se občas uvolní!

Vícevrstvá sendvičová síťovina chrání prádlo před zbytečným namáháním v průběhu praní v pračce.

Košíček na praní podprsenek a jemného prádla na zip s výztuhou v dolní a vrchní části.

Odolná sendvičová síťovina, rozměry: 16,5 x 16 cm.

PRANÍ JAKO V BAVLNCE  sendvičová síťovina.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciály na praní
Hmotnost: 0.048 kg
Materiál: Síťovina
Rozměry: 16,5 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku