Elektrická vakuovačka + 6 sáčků zdarma VZDUCHOCUC®, SYSTEMAT

Kód: 724241
899 Kč
Skladem u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Uchovejte si potraviny dlouho čerstvé! Vakuovací systém byl vyvinut pro kvalitní a dlouhodobé uchovávání všech potravin v domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA SYSTEMAT - Automatický vakuovací systém VZDUCHOCUC

Vakuovací systém SYSTEMAT VZDUCHOCUC byl vyvinut pro kvalitní a dlouhodobé uchovávání všech potravin v domácnosti.

Potraviny uchovávané ve vakuu mají prodlouženou dobu skladovatelnosti oproti klasickému balení a vydrží ti v ledničce či mrazáku mnohem déle než běžné nevakuované potraviny.

Jak dlouho vydrží potraviny zpracované vakuovacím systémem VZDUCHOCUC:

  • V mrazničce (protože nevymrzají) z 6 měsíců až na 2-3 roky (maso, ryby, zelenina, ovoce, domácí knedlíky,…).
  • V chladničce z 1 týdne až na 6 týdnů (uzeniny, sýry, knedlíky,...).
  • Můžete použít i pro uchovávání ořechů, kávy …
  • Potraviny se mohou ve vakuovacím zipovém sáčku ve vodě vařit/rozmrazovat = šťávy z potravin zůstávají v sáčku a nejsou uvolňovány do vody!

Další použití vakuovacího systému VZDUCHOCUC:

Třeba BOJ PROTI MOLŮM ve špajzce (!!!) Do sáčku se prostě mol nedostane. Do velkých sáčků lze vakuovat i menší kousky oblečení.

Vakuovací systém VZDUCHOCUC dodáváme včetně 6 ks speciálních vakuovacích zipových sáčků s ventilkem o rozměrech:

  • sada 6ks sáčků 30 x 34 cm (objem cca 6000 ml)

V sáčcích můžete i vařit Metoda "SOUS VIDE" což je pomalé vaření ve vakuu při nižších teplotách. Zipové sáčky jsou opakovatelně použitelné a navíc se dají mít v myčcce na nádobí.

Rozměry vakuovačky: 21,5 x 5,5 x 5 cm.

Vakuovací systém SYSTEMAT VZDUCHOCUC dodáváme včetně síťového adaptéru, lze používat také na baterie (6x AA. nejsou součástí balení).

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuovací sáčky a fólie
Hmotnost: 0.617 kg
Poznámka: Dodáváme bez baterií
Produktová řada: SYSTEMAT
? Napájení: 230V adaptér
? Napájení z baterií: 6 x AA baterie
? Rozměry: 21,5 x 5,5 x 5 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku