EKO sprej na skvrny před praním 3 minuty ECORAPID FLECKITO, 500 ml

Kód: 709035
149 Kč
Skladem u dodavatele

Bioaktivní odstraňovač skvrn FLECKITO ECORAPID se používá na skvrny biologického původu před začátkem praní. Nastříkejte a nechte působit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - ECO RAPID FLECKITO 3 minutový, sprej na skvrny před praním, 500 ml

Nastříkejte přímo na skvrnu před tím, než vložíte prádlo do pračky. Hodí se na "klasické" skvrny od jídla, oblíbené je i nastříkání např. na límečky, manžety košil nebo jiného oblečení.

Bioaktivní složka rozkládá nečistoty biologického původu (potraviny, krev, tráva,...), oživí skvrnu a ta je za 3 minuty připravena ke snadnému vyprání.

Obsahuje šetrné a v přírodě rozložitelné povrchově aktivní látky (tenzidy) vyrobené ze slunečnicového oleje.

Vyšší obsah bioaktivní složky - rychlý nástup účinku!

  • aplikuj přímo na skvrny před praním
  • oživí skvrnu a ta je za 3 minuty připravena k snadnému vyprání
  • spouští odstranění skvrn v součinnosti s pracím prostředkem
  • odstraní skvrny z bílého i barevného prádla
  • bioaktivní složka rozloží nečistoty biologického původu
  • (potraviny, krev, tráva, špína...)

Mějte svého pomocníka na skvrny vždy připraveného u pračky pro snadné odstranění skvrn při praní. Oceníte ho na skvrny různého původu (potraviny, krevl, tráva) super pomáhá na ukápnuté zmrzliny, zabláceného oblečení nebo kolena od trávy…

Obsah: 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Na skvrny
Hmotnost: 0.537 kg
Dávkování: Mechanický rozprašovač
Forma: Tekutý přípravek
Objem: 500 ml
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku