EKO sprej na skvrny, účinek za 1 minutu SOS FLECKITO eco, 100 ml

Kód: TF9034
99 Kč
Skladem

Kabelkové provedení odstraňovače skvrn biologického původu s okamžitým účinkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - ECO SOS FLECKITO spray speciál na odstraňování skvrn, který se vejde do kabelky, 100 ml

SPECIALISTA NA SKVRNY - KDEKOLIV, KDYKOLIV - účinek za 1 minutu!

Mějte svého „malého“ velkého pomocníka vždy u sebe - balení se vejde do kabelky nebo batohu. Oceníte ho při nehodě v restauraci, na plese nebo jej oceníte na procházce s dětmi, vyřeší ukápnuté zmrzliny, zablácené oblečení nebo kolena od trávy. Odstraní skvrny z bílého i barevného prádla!

  • aplikujte přímo na skvrny
  • první pomoc na skrvny, účinek za 1 minutu
  • odstraní skvrny z bílého i barevného prádla
  • bioaktivní složka rozloží nečistoty biologického původu
  • (potraviny, krev, tráva, špína...)

Mějte svého „malého“ velkého pomocníka vždy u sebe – balení se vejde do kabelky nebo batohu. Rozhodně ho oceníte při nehodě v restauraci nebo na plese. Nejen rodiče malých dětí ocení rychlé řešení ukápnuté zmrzliny, zabláceného oblečení nebo kolen od trávy…

Obsah: 100 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Na skvrny
Hmotnost: 0.134 kg
Dávkování: Mechanický rozprašovač
Objem: 100 ml
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku