EKO sprej do sušičky namísto jednorázových ubrousků ECODRYER ANTISTATIX, 500 ml

Kód: 700046
149 Kč
Skladem

EKO sprej do sušičky ECODRYER ANTISTATIX s parfemací magic garden, místo ubrousků pro odstranění elektrostatického náboje z prádla, 500ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - ECO DRYER ANTISTATIC sprej do sušičky prádla neutralizující elektrostatický náboj, 500 ml

ECO DRYER ANTISTATIC sprej se používá místo ubrousků do sušičky. Ubrousky do sušičky jsou sice fajn, ale musíte je po jednom použití vyhodit. A to je plýtvání a je to neekologické! Sprej vydrží mnohem déle. A má stejný účinek jako zmiňované ubrousky. Sprej do sušičky neutralizuje elektrostatický náboj a zabraňuje pomačkání vláken v průběhu sušení prádla.

  • Roztok neutralizuje elektrostatický náboj v průběhu sušení prádla.
  • Složka Elastil zabraňuje pomačkání jednotlivých vláken prádla a dodá jim potřebnou pružnost, zárověň usnadňuje žehlení.
  • Přidaný prémiový parfém dodá prádlu potřebnou svěžest.
  • Použití místo ubrousků do sušičky.
  • Ubrousky do sušičky jsou sice fajn, ale musíte je po jednom použití vyhodit. A to je plýtvání a je to neekologické! Sprej vydrží mnohem déle. A má stejný účinek jako zmiňované ubrousky. Složení aktivních látek je úplně stejné.

Nastříkejte cca 10 stříknutí na hadřík. Nějaký hadřík si schovejte jen pro tento účel. Pak vložte společně s prádlem do sušičky. Před každým sušením postup opakujte.

Sprej vydrží mnohem déle. A má stejný účinek jako ubrousky do sušičky.

Obsah: 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní speciály
Hmotnost: 0.57 kg
Dávkování: Mechanický rozprašovač
Forma: Tekutý přípravek
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku