EKO intenzivní čistič pračky ECO KAMENOŽROUT 1+1 zdarma, 2x200g

Kód: 700047
129 Kč
Skladem u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Čistící prostředek na odstranění usazenin z vodního kamene a zbytků pracích prostředků i aviváží z pračky

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - ECO KAMENOŽROUT intenzivní čistič pračky odtraní usazeniny a vodní kámen, 2x 200g

SADA 1+1 ZDARMA (uvnitř dvou-krabice jsou nyní 2 sáčky!)

Udržujte svoji pračku čistou. Odstraňte z ní vodní kámen a zbytky pracích prostředků. Čistá pračka = čisté prádlo.

KAMENOŽROUT odstraní i zápach "zatuchliny" z pračky.

Tento prostředek doporučujeme používat jednou za 2 až 3 měsíce. Odstraní usazeniny vodního kamene a další nánosy vzniklé používáním pracích prostředků.

  • čistá pračka = čisté prádlo
  • odstraňuje vodní kámen a zbytky pracích prostředků
  • odstraní i zápach "zatuchliny" z pračky
  • doporučujeme používat jednou za 2 až 3 měsíce

Pokud budete tento prostředek používat jednou za 2 až 3 měsíce odstraní hravě usazeniny vodního kamene a další nánosy vzniklé používáním pracích prostředků.

Vyčistí vanu pračky stejně tak jako topnou spirálu, kde se vytváří usazeniny vodního kamene, nebo se mohou usadit zbytky pracích prostředků. V případě, že se z vaší pračky line zápach (zatuchlina), pak také použijte KAMENOŽROUT (dle návodu k použití) a zápach z pračky zmizí.

Tento prostředek doporučujeme i zákazníkům, kteří přecházejí na jinou značku aviváže nebo pracího prostředku. V čisté pračce bez usazenin fungují prací a avivážní prostředky mnohem lépe než v zanesené a špinavé pračce.

Obsah: 2x 200g

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciály na praní
Hmotnost: 0.465 kg
Forma: Prášek
Objem: 2 x 200 ml
Země původu: Česká republika
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku