Články

Firma Vaše Dedra, s.r.o.

Viry, bakterie, nebo alergie...

Alkohol se používá jako dezinfekční látka a jako antiseptikum. Alkohol zabíjí bakterie a viry.... Neznamená to ale že by se měl alkohol užívat vnitřně. To jak jsme odolní vůči různým virovým a bakteriálním onemocněním závisí také na tom, jak se chováme.

Sonický aromadifusér

Aby se u vás doma nemnožily plísně, bakterie a viry, měla by být úroveň vlhkosti vzduchu v rozmezí 40–60 %. V dobře zvlhčené místnosti se lépe dýchá a zároveň nedochází k vysušování pokožky. Zvlhčovače vzduchu vám pomohou udržet zdravou a příjemnou úroveň vlhkosti.

Čistička vzduchu, ionizér a zvlhčovač

Víte, že může být vzduch u Vás doma více znečištěný než vzduch venku? Znečištění může být způsobeno vařením, uklízením nebo přítomností domácího mazlíčka. Čištění vzduchu doma je jedním z prvních kroků ke zdraví!

DEDRA - Kvalitní drogerie vyráběná v Česku se slevou 23%

S firmou Vaše DEDRA s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007. Každý hledáme něco jiného, každý máme trochu jiné vlohy a jiné životní priority, každý máme jiný žebříček hodnot. Ale v Dedře máme jedno společné, lásku k této značce. Dedra to není jen nákup se slevou, příležitostný přivýdělek, nebo zdroj finanční nezávislosti, Dedra to je především srdeční záležitost. Je to tým úžasných lidí, skvělých distributorů a koordinátorů.

Historie firmy Vaše DEDRA s.r.o.

Společnost Vaše DEDRA s.r.o. vznikla 29.9.2005 jako nástupce společnosti DEDRA I.C., s.r.o. Náchod, která byla založena 4.5.1995. Jedná se tedy o společnost s bohatou historií.

Nová lahev GoEco ze 100% recyklátu (vytříděný a omytý plast)

Tato lahev je vyrobena pouze z vytříděných a použitých plastů. Recyklujte a třiďte plastový odpad. Má to smysl. Vytvoříte tím surovinu pro výrobu nových obalů a výrobků. Plastový odpad pak neskončí na skládkách nebo ve splaovnách.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace