Čistič náhrobků a pietních míst, mramoru a žuly, ECO HROBEX®, 500 ml

Kód: HB0950
169 Kč
Skladem u dodavatele

Super silný čistič na nánosy špíny. Důkladně očistíš náhrobky a pietní místa, povrchy z mramoru a žuly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EKO čistič leštěných povrchů z přírodního kamene, náhrobků a pietních míst, mramoru a žuly, ECO HROBEX®, 500 ml.

Super silný čistič na nánosy špíny, výborný na čistění náhrobků a pietních míst, na povrchy z mramoru a žuly, tedy i na povrchy v koupelně, nebo kuchyni. Výborně se hodí na čištění mramorových a žulových obkladů.

Super nápad

Jednoduché použití s okamžitým účinkem. Stačí ho jen nastříkat na čištěný povrch a odstranit nečistoty hadříkem nebo kartáčkem. Nakonec povrch opláchni dostatečným množstvím vody. V případě potřeby postup zopakuj.

Vyrobeno v ČR

Tento výrobek vyvinuli a vyrobili specialisté výrobního závodu v České Skalici. Již od roku 1995 jsou hlavním inovátorem v oblasti vývoje a výroby drogerie a kosmetiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní speciály
Hmotnost: 0.57 kg
Dávkování: Mechanický rozprašovač
Forma: Tekutý přípravek
Objem: 500 ml
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku