Avivážní kondicionér platinum s obsahem aloe vera a elastilu, který zanechá Vaše prádlo po vyprání hebké, měkké a voňavé.
Kód: | 700737 |
Výrobce: | Dedra |
Cena s DPH : | 99,- CZK |
DPH: | 21 % |
Sleva celkem: | 17 % |
Původní cena s DPH: | 119,- CZK |
Dostupnost: | skladem |
Objem: | 750 ml |
Forma: | Tekutý přípravek |
Dávkování: | 30 ml / 4,5kg prádla |
Produktová řada: | FUTURE MEN |
Země původu: | Česká republika |
Návod a bezpečnostní informace: | Etiketa výrobku |
EAN: | 8590306065503 |
Jedná se o dvousložkový antistatický, změkčovací a parfémovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce, nebo se používá při ručním praní.
Aviváž PLATINUM z řady FUTURE MEN se svěží dřevitou pánskou parfemací.
FPLATINUM
Je svěží pánská dřevitá parfemace, ve které se ukrývá mandarinka, pomeranč, limeta a elemi. Závěr je kombinací cedru, pačuli, vanilky, mechu a ambry.
Řada FUTURE MEN PLATINUM je vyvinuta v úzké spolupráci s českým barbershopem PHENOMENAL. Vonné kompozice byly pečlivě kombinovány tak, aby vyhovovaly vysokým nárokům našich zákazníků.
Hlavní cílová skupina zákazníků:
Avivážní kondicionér L´AVIVAGE 2in1 je DVOUSLOŽKOVÝ antistatický, změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní.
PRVNÍ SLOŽKA ANTISTATICUM
DRUHÁ složka ELASTIL ME
Avivážní kondicionéry DEDRA obsahují 4 x více parfémového oleje, než ta nejlepší značková aviváž ze supermarketu. Prádlo voní intenzivněji, dlouhodobě a vůně je stabilní i po procesu sušení horkým vzduchem v sušičce prádla. I po sušení v sušičce si zachová velmi příjemnou a silnou vůni.
Avivážní kondicionéry DEDRA obsahují čistý extrakt z ALOE VERA BARBADENSIS. Tedy složky s příznivým a zklidňujícím vlivem na pokožku.
Tento výrobek je velmi koncentrovaný, stačí tedy použít menší množství oproti klasickým prostředkům. Naše balení 750 ml odpovídá 4,5 l běžné aviváže.
Tento prostředek je:
Cena s DPH | 299,- CZK |
Cena s DPH | 149,- CZK |
Cena s DPH | 299,- CZK |
Cena s DPH | 99,- CZK |
Cena s DPH | 99,- CZK |