Aktivní WC pěna na mísy, prkénka a celé okolí toalet BACILEX, 500 ml

Kód: BB0808
159 Kč
Skladem

ČISTIČ TOALET S AKTIVNÍ PĚNOU kombinuje čisticí sílu s hygienickou čistotou. Čistič všech hladkých povrchů a okolí toalet, svěží vůně oceánu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní WC pěna, čistič všech hladkých povrchů a okolí toalet, svěží vůně oceánu, BACILEX®, 500 ml

Vyčistíte WC sedátka, prkénka, splachovadla, WC mísa - uvnitř i zvenku, dlažba, kachličky, police, stojany a držáky toaletního papíru...

Už nemusíte přemýšlet, po kterém čističi sáhnout! Poradí si kompletně s prostory celé toalety.

Nastříkejte aktivní pěnu na povrch, nechte chvíli působit a setřete do sucha. Hotovo.

Aktivní pěna přilne k povrchu a dostane se do všech koutů uvnitř i vně toalety.

Objem: 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní speciály
Dávkování: Mechanický rozprašovač
Forma: Tekutý přípravek
Objem: 500 ml
Země původu: Česká republika

Čistící WC pěna BACILEX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku