10 ks prstýnek na párování ponožek do pračky

Kód: 703463
59 Kč
Skladem

Prstýnek na ponožky je praktický kroužek, kterým spárujete ponožky před praním

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEDRA - Prstýnek na párování ponožek před praním, 10 ks

Ztrácejí se Vám v pračce ponožky? To je celkem bežná věc!

10 ks prstýnek na ponožky je praktický kroužek, kterým spárujete všechny ponožky tak, že je po vyprání vytáhnete z pračky zase spolu. Navždycky spolu!

Spárujte ponožky už před praním a vytáhnete je z pračky vždy spolu!

 

Nauč každého člena tvé rodiny, aby tyto ponožky spároval vždy, před vhozením do koše na špinavé prádlo. A ušetříte si tím čas.
V balení 10 ks. Materiál: pryžová hmota. Průměr jednoho 3,7 cm, tloušťka 3 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciály na praní
Hmotnost: 0.03 kg
Materiál: Pryžová hmota
Množství: 10 ks
Rozměry: Průměr 37 mm, tloušťka 3 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše Dedra, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1995.

Výrobky pod obchodním označením DEDRA se katalogovým prodejem prodávají od října 2006. V období před zahájením katalogového prodeje společnost své výrobky prodávala pod značkou SENSA, GOSH, ANTIFLEK, KAMENOŽROUT a SUPERŽROUT. Společnost Vaše Dedra, s.r.o. vyrábí prací, mycí, čistící a avivážní prostředky v nejširším sortimentu na českém trhu.

V roce 2015 společnost Vaše Dedra, s.r.o. poprvé získala prestižní ocenění Superbrands, které v následujících letech vždy obhájila.

Společnost velmi pružně reaguje na požadavky zákazníků četnými inovacemi, které drží krok s nejnovějšími poznatky vývoje a řadí se tak mezi největší novátory v oboru. Samozřejmostí je skutečnost, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Nejprodávanějším sortimentem společnosti jsou avivážní kondicionéry

Výrobky DEDRA INNOVATIONS společnosti Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu. Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii. Uživatelé výrobky firmy Vaše Dedra s.r.o. používají jak v domácnostech, tak ve specializovaných úklidových firmách, hotelech, penzionech, prostě všude tam, kde najdou uplatnění. V nabídce najdete výrobky, které pokryjí veškerou "údržbu" domácnosti.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Vyrobeno v Česku